Bobasowy Dziennik BabyOno

Bobasowy Dziennik BabyOno Bobasowy Dziennik to moje drzwi do świata, w którym się teraz znajduję. To od projektu okładki tego właśnie Dziennika, rozpoczęła się cała moja przygoda. Fakt, że to mój projekt znalazł się na tak dużym produkcie tej wspaniałej maki, dodał mi skrzydeł. Wtedy pomyślałam, że może macierzyństwo to nie koniec mojej kreatywnej kariery, a jedynie furtka do kolejnego jej wymiaru…

Tak też się stało. Małymi kroczkami, doszłam tu gdzie teraz jestem, ale nie stoję, bo możliwości są ogromne i cały czas je łapię. Marce BabyOno zawdzięczam bardzo wiele, dlatego właśnie dedykuję im osobną kategorię. Znajdziecie tu opisy produktów, nowości i moje przemyślenia. Wszystko to wsparte zdjęciami i opisami. Będzie mi miło, jeśli zechcecie być tu ze mną i czytać co mam Wam do powiedzenia :)

 

OPIS PRODUKTU:

Bobasowy Dziennik  to produkt stworzony wspólnie z Rodzicami BabyOno jesienią 2011 roku na profilu FB naszej marki.

Dzięki zaangażowaniu naszych fanów powstał produkt wyjątkowy, upamiętniający niezwykłe chwile od pierwszych dni ciąży do pierwszych urodzin dziecka.

Bobasowy dziennik  to także notatnik pomagający zorganizować najważniejsze zadania oraz obowiązki związane z ciążą, badaniami i opieką nad Maluszkiem.

Konstrukcja segregatora pozwoli dostosować Bobasowy Dziennik do Twoich potrzeb i spersonalizować go w sposób indywidualny i wyjątkowy!

 • Karo

  Właśnie go zamowilam, a Ciotunie poprosili o autograf przy okazji ;)

  • http://rekamimamy.pl Rękami Mamy

   z przyjemnością!!! :D

 • Nina

  Każde nowe dziecię w rodzinie otrzyma dziennik dla siebie.

 • http://www.zuziulek.blogspot.com Joanna

  U nas również każde dzieciątko ma swój dziennik :)

 • Natalia

  My jeszcze nie mamy ale muszę szybko nadrobić zaległości :-)