BabyOno i mój występ w reklamie

Miałam ogromny zaszczyt i niesamowitą przyjemność wziąć udział w nagraniach nowych reklam BabyOno. Byłam tam sobą, czyli Mamą, szczerze zakochaną w tej marce. Polecam w tych filmach produkty, które dobrze znam, z których korzystam.
Nie jestem gwiazdą filmową, ale jedną z Was – Mamą. Miejcie to na względzie oglądając te filmy i zauważcie, że mówię w nich z serca, a moje Ręce Mamy pokazują szczerze.

Kto mnie zna ten wie, BabyOno podbiło moje serce jak Siasia miała około 3 miesiące. Wtedy już jako całkiem sprawna młoda Mama poznawałam całkiem nowy i obcy sobie rynek akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Co mnie powaliło to ceny! Niebotycznie i nieprzyzwoicie wysokie. Pomyślałam, że to żerowanie na ludzkich uczuciach. Młodzi rodzice, chcąc uchylić dziecku nieba, gotowi są nawet się zadłużać kupując dziecku to czego potrzebuje. A torba dla Mamy za 300 zł?? Ja rozumiem, że design nieraz jest piękny, ale chyba nie aż tak, a jedwabniki tego same nie ukręciły na cesarskim tronie z XIV w. więc chyba ktoś jednak upadł na głowę.

BabyOno przykuło moją uwagę właśnie ceną. Myślałam, że to jakaś pomyłka, bo dlaczego taka różnica w cenie skoro żadnej, w jakości i materiałach?

Otóż po prostu okazało się, że można, że da się, robić produkty z wysokiej półki za ceny dla człowieka, dla rodzica… i choć jestem doskonałym przykładem niewiernego marce klienta, to tu jestem oddana, bo warto i wiem, że mnie stać :)

Wam także polecam i zobaczycie to niebawem w filmach :)

krzesełko

 

Reklama krzesełek do karmienia

BO

 

Reklama chodzików

BO

 

 

 • Ilona

  racja !!! posiadamy wiele fajnych gadzetow tej marki i tak np reczniki maja prawie 2 lata a sa niedozdarcia!!!! Wika wycierana i teraz Adkowi odstapila wygladaja jak nowe po tylu praniach i cena baaa za ogromny recznik śmieszna ja rowniez polecam marke niezawiodlam sie na niej !

 • http://www.zuziulek.blogspot.com Joanna

  Tu też jest :)

 • http://tulakowo.blogspot.com Agnieszka

  Oooo następny :)

 • Karo

  Pięknie, znalazłam i szukam dalej :)

 • Kasia

  Znalazłam kolejny :)

 • Paulina

  i jest następny :-)

 • Nina

  A dziś tutaj :) Takie ambasadorki każdy chciałby mieć :D

 • Danusia

  my też lubimy :)

 • Nina P.

  Produkty świetne, bo niezniszczalne i mogą przechodzić z pokolenia na pokolenie! A ambasadorka co tu dużo mówić tak boska, że moje dziecko nic nie chce robić tylko oglądać reklamy! (chyba pierwszy raz w życiu) :D

  • http://rekamimamy.pl Rękami Mamy

   ależ czuję się doceniona! Naprawdę, ślicznie dziękuję! tak się bałam Wam to pokazać, a tu takie miłe słowa!

 • http://www.zuziulek.blogspot.com Joanna

  My jesteśmy mega zadowoleni z produktów BabyOno. Odkąd urodziła się Zuzia BabyOno jest z nami i z pewnością na długo z nami zostanie :)

  • http://rekamimamy.pl Rękami Mamy

   ja liczę, że pojawi się więcej dla starszaków bo chętnie bym zaopatrywała się tylko w BabyOno. Ja ich UWIELBIAM! :D

   • http://www.zuziulek.blogspot.com Joanna

    Tak rzeczywiście, asortyment powinien powiększyć się o więcej produktów dla starszaków :) Zdecydowanie się z tym zgadzam :)

 • Dorota

  Bałaś się nam to pokazać? hmm…. ja jestem pod ogromnym wrażeniem. Rewelacja! Ty lepiej zmień zawód ;) na bardziej medialny. Podobało mi się nawet to ze byłaś na ciemno ubrana, w ten sposób nie odwracałaś uwagi od produktów BabyOno, które są w prześlicznych barwach. Osobiście jestem przeciwniczką chodzików, ale te wielofunkcyjne BabyOno są genialne. Krzesełko bajka! Bardzo mi się podoba. PS świetnie wyglądałaś ;) i znakomicie zaprezentowałaś te produkty!!!!!

  • http://rekamimamy.pl Rękami Mamy

   WOW! Dorota ależ mi się miło robi od tych słów. Dziękuję po stokroć!!! Mój strój i makijaż to wbrew pozorom bardzo przemyślany wybór, paznokcie także zazwyczaj mam czerwone ;) Hm.. może bym się w tym odnalazła. To było wspaniałe doświadczenie :) A Zespół BabyOno jest tak serdeczny i miły jak się spodziewałam. Bardzo mi pomogli. Ekipa filmująca rozładowywała napięcie. Było super! :)

  • Natalia

   Dolaczam się do tych pięknych słów jeśli mogę. Siostra jestem pod ogromnym wrażeniem,bardzo mi się podobało. Konkretnie przekonywujaco. Tylko trochę mało Twojego slicznego uśmiechu :-) ale rozumiem pierwszy raz jest trudny. Ale nadajesz się do tego jak nikt. SUPER Jestem po raz kolejny dumna że mam taka wspaniała siostrę :-*