Puzzlino Granna

GRANNA
Puzzlino  – Co pasuje?

Co lubi jeść wiewiórka, co pasuje do szalika, czy w budzie mieszkają kalosze?

Dwulatku, zacznij poznawać świat dzięki grze Puzzlino –  “Co pasuje”od Granna!

Gruba tektura sprawi, że zabawa będzie trwała nawet latami, bo karty odporne są nawet na przymusowe łączenia ;) jednak mimo pozornie jednakowego kształtu tylko dwa elementy pasują do siebie. Wiewiórka i orzech? Taak! :) Brawoo! Jestem zachwycona jak Misia sobie świetnie radzi…

Pudełko zawiera 12 puzzli po 2 elementy każdy, powlekane tekturki są w stanie odeprzeć nawet atak obślinionych w trakcie myślenia paluszków. Gra przeznaczona jest  dla dzieci od 2 do 4 roku życia i dwuletnia Misia radzi sobie w zabawie doskonale. Kilka przedmiotów początkowo pomyliła, ale przyznam, że jej tok rozumowania był w zasadzie poprawny, próbowała bowiem połączyć wózek drewniany z zabawkami z lalą, jako dwie zabawki, nie zauważywszy par do powyższych. Kiedy jednak zapytałam czy lala nie wolałaby wózka dla dzieci, szybko odszukała i połączyła parę. Zaskoczyła mnie łącząc bez zastanowienia pozostałe puzzle. Niby wie, że jak czapka to szalik, że pies ma budę, króli je marchewkę… itp. ale chyba jej nie doceniałam. Wspaniale sobie radziła, a wiadomo,dziecko lubi wygrywać.

To też sprawia, że wraca do puzzlino chętnie i pięknie się nim bawi. Kiedy ułoży parę, to choć robiła to już wcześniej, domaga się braw. To co dla nas dorosłych jest oczywiste, dla dziecka jest odkryciem i Granna Puzzlino pozwala dziecku na te odkrycia i drobne zwycięstwa.
Poza oczywistymi walorami edukacyjnymi,  Puzzlino jest po prostu piękną zabawką. Wesołe i żywe kolory, wyraźne i nieudziwnione obrazy, zachęcają do sięgania po właśnie tę zabawę. Kartoniki są duże nawet w dorosłej dłoni, są więc bezpieczne nawet dla “myślicieli przeżuwaczy”, którzy kombinują przygryzając przedmioty (potem skuwki długopisów w szkole ;))

Dzieci lubią kiedy jest duże, dużo i kolorowo, a jeśli jeszcze mogą przy tym zabłysnąć i dostać brawa od najbliższych to już szczyt marzeń.

GRANNA PUZZLINO

niedroga, świetna zabawa, którą można zabrać nawet w podróż. Polecamy!

1335363424

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

granna_main_page

 • Nina

  Misia to bardzo rozumna istotka i świetnie,że masz dla niej takie mądre zabawki.

  • http://rekamimamy.pl Rękami Mamy

   to fakt, jest bystra, ale poziom Puzzlino jest idealny dla jej grupy wiekowej :)

 • Iwona

  To już wiem czym obdarować mojego kochanego chrześniaka :) on uwielbia takie zabawy gdzie musi pomysleć badż cos zrobic np. plastycznie :)

  • http://rekamimamy.pl Rękami Mamy

   plastycznie to polecam kilka postów niżej :)

 • http://wpodrozyprzezzycie.wordpress.com/ Danusia

  Puzzlino jest naprawdę świetne – widzieliśmy u koleżanki. Pewnie kiedyś do nas też zawita :)