Strefa Taty

To miejsce jest tylko ich. Kochają się na zabój, zapatrzeni, roześmiani. Uwielbiam na nich patrzeć kiedy się bawią, kiedy jedzą wspólnie, kiedy śpią. Moje dwa słońca i choć czasem bywa zazdrosna o to jak ona go traktuje to wiem, że to wielki skarb takie stosunki z ojcem i cieszy mnie to. Cieszy nie tylko to, że ona go uwielbia, ale także to że on dla niej potrafi wszystko, co więcej chce! Dla niej stanie na rękach i zagra na harmonijce kiedy w oczach łzy, dla niej pozwoli pomalować sobie buzę Mamy kosmetykami, to dla niej pobiegnie rano po bułkę i dla niej całą zarwie noc żeby tulić i śpiewać Kotki dwa… bo czarne chmury wiszą nad łóżeczkiem i budzą.

To wspaniale mieć ich dla siebie, to jak nagroda dla mnie, że mogę przy nich i dla nich być. Nawet to, że ja jestem MAMOOO, a on TATUSIUSIUŚ to nic, bo ich mam i kochają mnie szalenie ♥

z tata

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Tata i Misia

 

 • Ilona

  przyznam ze jakos nie bralam powaznie tego co mowily znajome….. zobaczysz jak urodzisz Wiki zauwazy ze msz mniej czasu i skupi sie na Tatcie tylko….. i jakie bylo moje zdziwienie gdy szlam usypiac Wiki jak zawsze a ona mowi “nieeeee ,idz już TATUCIU chodz” troche mi było przykro i smutno ale ogladanie ich razem jest bezcenne dla mnie i tak wkoncu wola do mnie Mamuciu kokam cie:))))

 • Nina

  Jest coraz więcej świadomych ojców. Na szczęście.Miłość taty jest nieprzeceniona. To, szczególnie dla córki, majątek na całe dorosłe życie.

 • Magda

  My też mamy taki skarb w domu. Mój mąż jest boskim ojcem dla Hani. Naprawdę każdego dnia jestem dumna i szczęśliwa jak na nich patrzę. Tatuś przy córce ujawnia takie pokłady kreatywności o jakie nigdy wcześniej Go nie podejżewałam. Zaskakują mnie, codziennie. Hania na pół godziny przed Jego powrotem z pracy stoi w drzwiach ze stosem książek w małych rąsiach i wita Go słowami: “Tatuś sukamy Rumunii?” (teraz u nas na topie jest atlas-najlepsza zabawa, zwłaszcza mapa polityczna, bo tam łatwiej wszystko odszukać, bo państwa mają swoje kolory). Są takie chwile, że jestem zazdrosna, są takie gdy chce mi się płakać ze wzruszenia i są takie kiedy opadam z sił i wtedy tata wie, że chciałabym mieć czas dla siebie, wyciąga puzzle i w magiczny sposób dzieje się tak, jakby ich nie było, chociaż ich widzę:)
  A pamiętam jeszcze gdy byłam w ciąży i mówił mi, że boi się, że nie będzie umiał zajmować się córką, że nie będzie wiedział czym ją zająć zabawić, że nie będzie miał pomysłu na ten “ich czas” bo pamięta tylko “chłopięce zabawy autkami”. Mówiłam wtedy, że to wszystko przyjdzie samo. Przyszło…niecałe 21 miesięcy temu, gdy Hania się urodziła.

  • http://rekamimamy.pl Rękami Mamy

   wzruszyłaś mnie. Pięknie :) ściskam Was mocno!

 • http://www.piccolino-sklep.pl sklep dziecięcy Piccolino

  Bardzo cenię sobie kontakt z moimi dziecmi i każdą wolną chwilę staram się spędzać z nimi. Wiem że to zaprocentuje w przyszlosci. Wzajemny szacunek to podstawa