Warszawa moje miasto, 30 pomysłów na spacer po Warszawie

spacer po warszawie

30 pomysłów na spacer w Warszawie to komplet 30 kart z wyjątkowo ciekawymi, wartymi poznania miejscami w Warszawie.
Wydrukowane na wysokiej jakości papierze o wysokiej gramaturze, będą długo stanowiły podstawę do wielu wędrówek po stolicy. Każda z kart jest kolorowa i dwustronna.
Z jednej strony znajduje się opis miejsca z uwzględnieniem ewentualnych opłat za wejście, np. w przypadku parków. oraz możliwościami dojazdu komunikacją miejską. Z drugiej zaś jest przejrzyście narysowana mapa, łatwa do odczytania przez dziecko, z wyróżnionymi poprzez powiększenie punktami szczególnie wartymi poznania.
Karty są ponumerowane, ułatwia to podróżowanie, bez możliwości zbłądzenia i świetnie organizuje czas spaceru. Na każdej z kart podany jest także przybliżony czas jaki potrzebny będzie do zwiedzenia wszystkich punktów z karty. Do kart dołączona jest rysunkowa mapa, skierowana specjalnie do dzieci, na której umieszczone są cyfry z kart. Pomaga to zorganizować się i rozeznać w planie spaceru i miasta. Wszystko opakowane jest w zmyślnie składane pudełeczko, które mieści się do torebki lub małego plecaczka :) Z takimi kartami zwiedzanie Warszawy nawet dla przyjezdnego dziecka będzie łatwe i bardzo przyjemne, a mały Warszawiak powinien obowiązkowo mieć 30 pomysłów w swojej biblioteczce! :)

 

 

 • Nina P.

  I bez tej wskazówki znalazłam :) Bo akurat tamto mam ustawione jako stronę startową, muszę to zmienić :) Zabawa świetna, bynajmniej można było poczytac :)

  • http://rekamimamy.pl Rękami Mamy

   haha! ;) no ładnie!

  • http://rekamimamy.pl Rękami Mamy

   Nina to przecież początek zabawy! Wejdź w grafikę i weź udział w konkursie :)

   • Nina P.

    A poprzednie już znalazłam wczoraj :) brakowało mi tej ostatniej :) Zmieniłam teraz podpis z “Nina” na “Nina P.” gdyż o ile dobrze wyczytałam i pamięć mnie nie zawodzi to Twoja rodzicielka jest moją imienniczką, albo ja jej i tak samo się podpisywałyśmy ;)

    • http://rekamimamy.pl Rękami Mamy

     oo dziękuję Ci bardzo. Tak właśnie jest i zastanawiałam się jak to rozwiązać ;)

 • http://tulakowo.blogspot.com Agnieszka

  Jest i ostatnia wskazówka :)