Woofer niezwykła gitara od B.toys

 

Gitara piesek kanadyjskiej marki B.toys , to sprzęt nie tylko dla maluszków. Można się nią bawić przypadkowymi wciśnięciami, bo zaprojektowana jest tak, żeby dźwięki były miłe dla ucha małego dziecka, ale można się nią bawić całkiem świadomie wykorzystując możliwości zabawki.
Posiada możliwość zmiany stylu: gitara klasyczna, elektryczna i głos psa :) w każdej opcji można grać używając specjalnych strun, lub wykorzystać demo. Dodatkowe przyciski znajdujące się wzdłuż gryfu to dodatkowy akompaniament dźwięków lub wesołych poszczekiwań, do wykorzystania podczas gry.
Piesek B. jest pełen niespodzianek i nowych odkryć. To mądra zabawka, która przybliży maluszkowi świat dźwięków, a starsze dziecko nauczy łączenia ich ze sobą. Dzięki tej gitarze, można dać tez wspaniały koncert przed rodziną i kolegami. Myślę, że Woofer spisałby się też doskonale w rękach dziecka, którego zmysłem przewodnim jest właśnie słuch.
Pieska warto sprawdzić we własnych rękach i choć cena odbiega od plastikowych gitar dostępnych w kioskach i sklepach, to mam pewność, że nie jest to tandeta.
Moje dziecko jest z tą zabawką bezpieczne i choć jeszcze jest mała to jakość gitary pozwoli się nam nią cieszyć jeszcze długie lata. Polecam, do zabawy i pracy z dzieckiem :)
B.toys piesek gitara
za możliwość zabawy dziękujemy
logo
  • http://wpodrozyprzezzycie.wordpress.com/ Danusia

    super jest!

  • Ilona

    extra